Dne 28. 6. proběhl v Pražské Inmotion hale event s názvem World Chase Tag Česká republika 2020. Pokud nevíte o, co se jedná, tak je to vlastně taková parkourová honěná. Jeden parkourista je tzv. evader (ten má utíkat) druhý je tzv. chaser, ten má za úkol chytit evadera.

Tohle je velmi jednoduše řečeno o co jde. Redakce Parkurblogu se akce samozřejmě zúčastnila a skoro celou jsme ji streamovali na našem instagramu.  Část prvního kola bohužel chybí, došla nám baterka v telefonu. Ale nezoufejte, protože ČAPk nám poskytl také svůj záznam. I přesto, že jste se tedy akce nezúčastnili, máte možnost ji celou zhlédnout. A pokud se plánujete příště zúčastnit a třeba také vyhrát, můžete ze záznamů odkoukat pár fíglů, ale hlavně se můžete pokochat skutečně „pure“ parkourem.

Kdybyste měli zájem o fotky z celé této události, neváhejte nám nám napsat ať už na náš email (infopkblogcz@gmail.com), nebo na náš instagram a facebook.

Na záznamy se můžete podívat buď na youtube (videa od ČAPk), nebo na našem instagramu (záznam živého vysílání). Oba odkazy níže. Rovněž také děkujeme Improve Yourself, za možnost nahrát videa k nim na kanál. Věříme, že se vám budou oba záznamy líbit a budete se dobře bavit. 😀

Díky, že sledujete Parkourblog.

YOUTUBE
INSTAGRAM