ČLENOVÉ PROJEKTU

asdsdasad

Tato stránka je vyhrazena pro členy projektu Parkourblog. Líbí se ti Parkourblog a chtěl bys mít své jméno na této stránce? Chtěl by ses nějakým dílem podílet na tomto parkourovém projektu? Neváhej nám napsat, budeme rádi, když se rozhodneš k projektu přidat. Rosteme každým dnem a chceme se dále posouvat a přinášet parkourové komunitě kvalitní obsah.

Česká asociace parkouru

Od roku 2015 rozvíjíme a formujeme český parkour. Jsme asociace založená slavnými parkourovými jmény, ale ti nejslavnější jste VY, naši členové.

#wearenotgymnastics

Umožňujeme spolkům vedoucím tréninky parkouru sdružovat se, sdílet své zkušenosti, propagovat svoji činnost, účastnit se republikových akcí, i těch závodních včetně.

Web ČAPk

Heartcore

Heartcore je česká parkourová značka působící na české scéně od roku 2014. Zakládá si na kvalitě veškerých svých produktů, minimalistickém designu, špičkových atletech a ekologicky šetrné výrobě. Aktivně se podílí na dění v české komunitě organizováním parkourových akcí a profesionální tvorbou.

Eshop Heartcore

afsafsafsafasfsafsaffsaf

ghdfdhffhdgfd

Improve Yourself

„Parkour, to je životní styl, umění a svoboda pohybu!“ 

Našim záměrem je inspirovat a motivovat mládež k pohybu, pozitivnímu myšlení a seberealizaci!

Ať už jsi na jakékoli úrovni, chceme aby ses mohl neustále zdokonalovat v tom, co miluješ! Součástí našeho poslání je výroba parkourových překážek, oblečení a doplňků, tak aby sis mohl vždy vytvořit své ideální, tréninkové místo a cítil se u toho skvěle!

Improve Yourself je také škola parkouru, která vede tréninky v mnoha městech a pravidelně organizuje parkourové campy, které jsou vždy velkým zážitkem.

Eshop Improvu

Michal Púdela

Michal se zajímal o pohyb už od mala, dělal řecko-římský zápas a jeho oblíbenou součástí byla gymnastická rozcvička každého tréninku. Později se dozvěděl o parkouru, který ho úplně pohltil. Také začal natáčet tutoriály, na kterých stále pracuje, aby mohl předat své zkušenosti dalším parkouristům.

Youtube