Jak na Parkour

Průvodce světem parkouru

Seriál „Jak na Parkour“ je souhrn mnohaletých zkušeností s tréninkem parkouru. Dozvíte se praktické tipy do tréninku a hlavně jak parkour dlouhodobě a bezpečně trénovat.

V seriálu nenajdete tutoriály na parkour techniky. O parkour tutoriály není na internetu nouze. Co na internetu dosud chybělo, byl komplexní průvodce, jak parkour trénovat, aby vaše snažení mělo smysl.

[adinserter block=“1″]

Zkrátka je to srozumitelně popsaný život traceura ze všech úhlů. Zjednodušeně to můžeme brát jako návod, jak ze sebe stvořit traceura.

Proč tento seriál musí existovat?

Mnoho lidí se mě ptá, jak začít s parkourem a jak vůbec trénovat. Je to velmi obtížná otázka, na kterou nelze snadno odpovědět.

Jak trénovat parkour se totiž učíte roky strávenými se zkušenějšími nebo metodou pokusu a omylu (ta nebývá vždy šťastná, ačkoli vám dá mnoho zkušeností). Pokud nemáte okolo sebe zkušené traceury nebo nemáte peníze na vedené tréninky parkouru, pak vám nezbývá nic jiného než hledat na internetu.

Dokud neexistoval tento seriál, nic podobného byste na internetu nenašli. A to je přesně důvod, proč jsme se do toho pustili!