Parkour hry online zdarma 2018-09-27T12:50:55+00:00

< Parkour slovník

Parkour hry online zdarma

Parkour jako disciplína je fenomén, který neminul ani herní odvětví. Na internetu najdete desítky online her, které mají parkourovou tématiku. My jsme vybrali ty nejlepší a dali na tuto stránku. Pokud navíc parkour trénujete, nastává při hraní parkour her nový „level“ zábavy. To, co znáte z reálného života, můžete hrát i ve hře – a povětšinou můžete dělat daleko pokročilejší skoky. Ideální jako oddych po (skutečném) tréninku.

Dostupné parkour hry online:

Parkour z webu 1001hry.cz

Ocitli jste se v honičce s policisty a vaším úkolem je utéct za pomoci prvků z parkouru.

Hrát

Free Running 2

Pokračování skvělé hry, ve které skáčete po celém městě. Město může být velmi nebezpečné, proto si dejte pozor, kterou cestu si vyberete.

Hrát

Free Running

Vaším úkolem je mít v cíli co nejlepší čas a sbírat body. Grafika je na online hru famózní a i přes prvotní dlouhé načítaní hry, je bezesporu jedna z nejlepších. K hraní potřebuje doplněk gameload.exe.

Hrát

Kogama: Wood! Parkour!

Svět je plný kyseliny a vy musíte skákat jen na místech, kde kyselina není. Ať už jde o stromy, kameny či jiné předměty, vy po nich musíte skákat. Ve hře se pohybují i jiní hráči, se kterými můžete spolupracovat (nebo taky ne). Ideální na dlouhé zimní večery.

Hrát

My Big Parkour

Volné pokračování předchozí hry. Svět plný kyseliny, avšak v jiném prostředí. Snažte se překonat veškeré překážky a sbírejte vlajky, které slouží jako checkpointy. Připoj se k hráčům z celého světa!

Hrát

Kogama Parkour

Další dílo od Kogamy – už třetí v našem seznamu. Princip je stejný jako u předešlých dvou her, ale objevíte jiné prostředí.

Hrát

Skyline Runner

Skákat na stavbě? V této hře to není žádný problém. Povedená 3D hra, ve které překonáváte překážky na stavbě. Vaší úlohou je sesbírat diamanty a dostat se co nejdříve do cíle – je to na čas, tak pozor.

Hrát

Canabalt

Váš úděl je skákat z budovy na budovu. Tempo hry se postupně zrychluje, s tím i obtížnost hry.

Hrát

Mirrors Edge 2D

Flash verze oblíbené hry na PC přesáhla má očekávání. Vyblázněte se ve městě skákáním po budovách a sbíráním bodů.

Hrát

Pokud ti hry už nestačí a chceš s parkourem začít, pročti si sekci Jak začít s parkourem.

Zpět do parkour slovníku