GRAVITY DEFEATERS BRNO PARKOUR CAMP 2020 – Pokročilí

Zveme tě na Parkour Camp vedený trenéry z týmu Gravity Defeaters.
Můžeš se těšit na trénink na brněnských parkourových hřištích a spotech, které jsou jedny z nejlepších v Česku. Navštívíme i aquapark a nejlepší parkourovou halu ve střední evropě – In Motion Academy.

Kdy: 24.8. – 30.8.

Tento turnus je určen pro ty, co už nějaký ten rok skáčou a základní techniky(jako třeba kong precis) zvládají bez problému. Her a soutěží bude trochu méně, více se zaměříme na pokročilejší techniky, včetně flipů.

Sraz bude v 9:15 ve vestibulu vlakového nádraží v Českém Těšíně, kde bude i návrat v 17:07.
Cena je 4490Kč. V ceně je doprava do Brna a zpět, kvalitní strava 5x denně, ubytování, pojištění, MHD po Brně (každý den jedeme na jiný spot nebo park), tričko a všechny aktivity, včetně vstupu do Parkourové haly a aquaparku.

Přihlášku je možné vyplnit do 1. května, nebo do naplnění kapacity. Po přijetí přihlášky vám zašleme informace k platbě. Platbu je nutné provést nejpozději do konce května. Po předchozí domluvě je možno zaplatit i některému z trenérů hotově.

S sebou: prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení od lékaře, spacák a karimatku, dostatek oblečení, vhodnou obuv, hygienické potřeby, vlastní misku a hrnek.

Více info: https://www.gdparkour.cz/camp