Toto tričko ktuálně kluci z InMotion neprodávají. Podobné však najdeš na Take Flight!

Prohlédnout trička Take Flight

Parkour triko s dlouhým rukávem RAGLAN MiB InMotion Brand

Stylové parkour triko RAGLAN MiB raglánového střihu od značky InMotion Brand. Ne vždy je na tréninku teplo, a proto kluci z InMotion spojili pěkný design a dlouhé rukávy do jednoho kousku.

Kruhový parkourový potisk svítí v přední části trika. Na zádech pak objevíte nápis „THERE IS ALWAYS A WAY“, který vám i všem lidem za vámi, připomíná, že vždycky je tu cesta a každá překážka lze překonat.

Hodí se pro kluky i holky

Střih trika se díky volným ramenům hodí perfektně pro kluky i holky. Žádná prsa vám tedy nebudou bránit nosit sexy trika od InMotion Brand.

raglan_triko1 - inmotion

Nabízí styl a dlouhé rukávy v jednom

Proč nosit triko s dlouhým rukávem? Pokud není léto, hodí se vždy, když je trochu zima. A pokud do trika zamícháme i design od týmu InMotion, tak nelze odolat.

Má vyšperkovaný raglánový střih

Rukávy má černé a zbytek bílý. Dokonalou synergii pak dodává velký černý potisk vepředu, který se zbytkem příjemně ladí.

raglan_triko-300

Proč InMotion Brand?

Protože sází na kvalitu a naprostou dokonalost. Veškeré oblečení je ručně vyrobené v České republice a určené kompletně na parkour. To, že prodávají parkour oblečení, je však jen třešničkou na dortu…

Cesta týmu InMotion začala snem mladých kluků, kteří v Praze přeskakovali lavičky a malé zídky. Nyní patří mezi nejlepší a nejznámější české parkourové týmy, kteří svým pohybem inspirují statisíce lidí po celém světě. Chceš být toho součástí? Kup si své parkour oblečení od InMotion Brand.

Buď v pohybu a kup si své parkour triko RAGLAN MiB!

Dej se do pohybu s parkour trikem RAGLAN MiB od parkourové značky InMotion Brand. Ať už jdeš na trénink nebo jen tak do města, za své triko se už stydět nemusíš. Prostě styl!