Tento snapback aktuálně kluci z InMotion neprodávají. Podobný však najdeš na Take Flight!

Prohlédnout snapbacky Take Flight

Snapback ‚Hulk‘ s nápisem PARKOUR od InMotion Brand

Snili jste někdy o snapbacku, který vyjádří vaši lásku k pohybu a parkouru? Tým InMotion jej stvořil a zpřístupnil jej veřejnosti.

Zeleno-černý snapback Hulk je obdarován kvalitním pošitím nápisu „PARKOUR“. Má univerzální velikost a proto si snapback užijí nejmenší i ti zkušení. Můžete si vybrat ze 2 barevných provedení.

Originální design, který má spirit

To, jestli během dne ve své hlavě přemýšlíte o parkouru, určitě víte. Nikdo vám ale do hlavy nevidí a proto je tu snapback se stylovým nápisem „PARKOUR“. Snapback ‚Hulk‘ bude s okolím mluvit za vás.

Proč InMotion Brand?

Protože sází na kvalitu a naprostou dokonalost. Veškeré oblečení je ručně vyrobené v České republice a určené kompletně na parkour. To, že prodávají parkour oblečení, je však jen třešničkou na dortu…

Cesta týmu InMotion začala snem mladých kluků, kteří v Praze přeskakovali lavičky a malé zídky. Nyní patří mezi nejlepší a nejznámější české parkourové týmy, kteří svým pohybem inspirují statisíce lidí po celém světě. Chceš být toho součástí? Kup si své parkour oblečení od InMotion Brand.

Buď v pohybu a kup si svůj parkour snapback Mario!

Dej se do pohybu s parkour snapbackem ‚Hulk‘ od parkourové značky InMotion Brand. Ať už jdeš na trénink nebo jen tak do města, za svůj snapback se už stydět nemusíš. Prostě styl!

Jinou barvu? Jak je libo!