Parkour mikina s kapucí IMHOODIE InMotion Brand

Parkour mikina HOODIE InMotion Brand

Stylová parkour mikina s kapucí IMHOODIE od InMotion Brandu vás zahřeje na každém tréninku. Na mikině oku lahodí „klokaní“ kapsa, vepředu malé logo InMotion a vzadu velký kruhový parkour design.

Tým InMotion nešetřil ani na kapuci. Po nasazení kapuce na vaše přátelé vykoukne bílý nápis IN MOTION.

Přejít do obchodu

Má kapuci, která v zimě zachrání

Když je větrno nebo trochu přituhuje, kapuce se vždy hodí. Pokud je navíc ještě ozdobená potiskem „IN MOTION“, celý proces chození v kapuci je téměř spirituální záležitostí.

Parkour mikina HOODIE InMotion Brand - kapuce

Dodá styl při tréninku i v civilu

Originální potisk najdete na mikině hned na 3 místech – na kapuci, vepředu na místě srdce a na zádech. Tým InMotion navrhl potisk symbolizující „parkour“ a „freedom“, který bude zdobit vaše záda.

Parkour mikina HOODIE InMotion Brand - potisk

Je příjemná na dotek

Nikdo nemá rád nepříjemné pocity z mikiny, která kouše či jinak znepříjemňuje trénink. InMotion také ne. Proto látku vybírali pečlivě a dbali na poctivou kvalitu.

Parkour mikina HOODIE InMotion Brand - latka

Proč InMotion Brand?

Protože sází na kvalitu a naprostou dokonalost. Veškeré oblečení je ručně vyrobené v České republice a určené kompletně na parkour. To, že prodávají parkour oblečení, je však jen třešničkou na dortu…

Cesta týmu InMotion začala snem mladých kluků, kteří v Praze přeskakovali lavičky a malé zídky. Nyní patří mezi nejlepší a nejznámější české parkourové týmy, kteří svým pohybem inspirují statisíce lidí po celém světě. Chceš být toho součástí? Kup si své parkour oblečení od InMotion Brand.

Buď v pohybu a kup si svou parkourovou mikinu IMHOODIE!

Dej se do pohybu s parkour mikinou IMHOODIE od parkourové značky InMotion Brand. Ať už jdeš na trénink nebo jen tak do města, za svou mikinu se už stydět nemusíš. Prostě styl!

Koupit parkour mikinu IMHOODIE