Tyto tepláky aktuálně kluci z InMotion neprodávají. Podobné těmto však najdeš v Take Flight!

Prohlédnout tepláky Take Flight

Parkourové harem tepláky InMotion Brand – šedé

hlavní harem tepláky šedé

Unikátní šedé harem tepláky InMotion Brand s nízkým rozkrokem a moderním střihem. Kluci z InMotion jsou dlouholetí parkouristé, proto ví, jak u parkour tepláků sjednotit, jak pohodlnost, tak i styl.

Tepláky mají 4 kapsy a na zadní kapse svítí výšivka „WE ARE IN MOTION“. Co je na nich tak božího? Viz níže…

Umožňují plný rozsah pohybu

Díky harem střihu a speciálně navrženému designu zažijete při tréninku pohodlí ještě na vyšším levelu.

Mají kapsu, která schová tvůj mobil

Všichni to známe. Kam dát při tréninku mobil, klíče či jinou drobnost? S řešením přichází tyto tepláky a jejich kapsa na mobil.

Jsou z tenké a kvalitní látky

Pokud není -20°C, nikdo nemá rád tlusté tepláky, ve kterých je horko. V teplácích od InMotion se cítíte svěže a příjemně za každého počasí.

Proč InMotion Brand?

Protože sází na kvalitu a naprostou dokonalost. Veškeré oblečení je ručně vyrobené v České republice a určené kompletně na parkour. To, že prodávají parkour oblečení, je však jen třešničkou na dortu…

Cesta týmu InMotion začala snem mladých kluků, kteří v Praze přeskakovali lavičky a malé zídky. Nyní patří mezi nejlepší a nejznámější české parkourové týmy, kteří svým pohybem inspirují statisíce lidí po celém světě. Chceš být toho součástí? Kup si své parkour oblečení od InMotion Brand.

Buď v pohybu a kup si své InMotion tepláky!

Dej se do pohybu s šedými harem tepláky od parkourové značky InMotion Brand. Ať už jdeš na trénink nebo jen tak do města, za své tepláky se už stydět nemusíš. Prostě styl!

Jinou barvu? Jak je libo!