Bílé parkour triko CIRCUIT od InMotion Brand

Dlouhé, stylové a úzké parkour triko bílé barvy z dílny InMotion Brand. Triko je z bavlny a ozdobené potisky na třech místech: velký kruh na hrudi se zkratkami týmu „In Motion“, „Parkour“ a „Freedom“. Na pravém rukávu svítí logo s mottem týmu InMotion – „There is always a way“ a vzadu na spodní části je robustní nápis WE ARE IN MOTION.

Přejít do obchodu

Má úzký střih a neplandá

Triko je dlouhé, ale jelikož má úzký střih, tak obepíná tělo a neplandá. Nestane se vám tedy, že byste se zasekli trikem o zábradlí či jiná šílenost.

Parkour triko inmotion circuit bílé3

Je příjemné na dotek díky bavlně

Na pohodlí při tréninku to stojí a padá. Pokud se v oblečení necítíte příjemně, trénink pak ztrácí své kouzlo. Proto tým InMotion vyrábí trička CIRCUIT pouze z bavlny.

Parkour triko inmotion circuit bílé2

Má styl, i když na sobě máte mikinu…

Velmi unikátním prvkem je délka trika a nápis na jeho spodní části. Nápis „WE ARE IN MOTION“ jde vidět, i když na sobě mikinu.

Parkour triko inmotion circuit bílé

Proč InMotion Brand?

Protože sází na kvalitu a naprostou dokonalost. Veškeré oblečení je ručně vyrobené v České republice a určené kompletně na parkour. To, že prodávají parkour oblečení, je však jen třešničkou na dortu…

Cesta týmu InMotion začala snem mladých kluků, kteří v Praze přeskakovali lavičky a malé zídky. Nyní patří mezi nejlepší a nejznámější české parkourové týmy, kteří svým pohybem inspirují statisíce lidí po celém světě. Chceš být toho součástí? Kup si své parkour oblečení od InMotion Brand.

Buď v pohybu a kup si své parkour triko CIRCUIT!

Dej se do pohybu s bílým parkour trikem CIRCUIT od parkourové značky InMotion Brand. Ať už jdeš na trénink nebo jen tak do města, za své triko se už stydět nemusíš. Prostě styl!

Koupit parkour triko CIRCUIT

Jinou barvu? Jak je libo!