Parkour boty Take Flight Ultra

Parkour boty od značky Take Flight jsou svým provedením ideální pro všechny styly tréninku. Rádi flipujete? Potrpíte si na préca? Zbožňujete dlouhé flow s pořádnými dropy a výlezy? Pak pohleďte na parkour boty snů!

Najít dobrou tréninkovou botu je vždy oříšek. Dobré boty na parkour musí být lehké, pohodlné a držet na zdech i tyčkách. Kdo trénuje již nějakou dobu ví, jak je někdy těžké vybrat boty na trénink z nabídky běžeckých bot.

Běžecké boty jsou totiž dělané na běh a nikoli na parkour. Parkour boty Take Flight vyvinuli samotní parkouristé a boty přizpůsobili maximálně pro trénink.

Přejít do obchodu

Drží na zdech i tyčkách

Boty jsou vyvinuty tak, aby držely na každém povrchu. Díky kvalitní jednolité podrážce z gumy, jenž jsou vyrobené speciálně na požadavky parkouristů, neklouže takřka na žádném povrchu.

Špička se neodlupuje

Jaký je druhý nejčastější problém u většiny bot na trénink? Hned po klouzavé podrážce je to samozřejmě odlupující se špička, která je při parkouru namáhána asi nejvíce (zejména při výlezech). Proto se kluci z Take Flight důrazně zaměřili na kvalitu špičky bot.

Při tréninku o nich ani nevíte

U parkour bot není nic horšího než, když někde tlačí nebo jsou až moc robustní. Take Fligh se proto při návrhu zaměřilo na vnitřní polstrování a minimalistický přístup, aby byla hmotnost co nejnižší.

Jak boty vypadají v praxi?

Co o botách říká tvůrce bot Adam Dunlap a jak vypadají boty při téninku? Video níže odpoví:

Buď v pohybu a kup si své parkourové boty!

Nenechávej výběr bot na trénink náhodě. Konec kluzkým podrážkám a příliš těžkým botám, přicházejí parkour boty Take Flight Ultra!

Koupit parkour boty Take Flight